nedeľa 18. mája 2014

Mikloško proti homofóbii

František Mikloško, večný trafikant, podporovateľ bp. Bezáka a platený služobník časopisu .týždeň bojujúceho za "registrované partnerstvá" sa opätovne vyfarbil. Havlistický liberál, ktorého najväčším politickým prínosom bola bezodná hrsť infantilných vtipov najnovšie našiel v honbe za trafikou v euro-parlamentne svoje nové poslanie v boji proti homofóbii (nech už si pod týmto tento večný liberálny lokaj predstavuje čokoľvek).

V tom by mohol určite hutne dopĺnať lídra svojej kandidátky Kollára, ktorý v minulosti kandidoval za SaS a podporoval likvidáciu súčasnej podoby manželstva ako zväzku muža a ženy ako aj liberálny postoj k potratom.

Konzervatívny demokrat Mikloško sa tak opätovne postavil tradičnému cirkevnému učeniu a priniesol svoj "pravdivý" neopohanský pohľad - k čomu nepotreboval ani tridsať strieborných, stačila mu vidina teplého a dobre financovaného miestečka v euro-parlamentne. Ostáva len popriať mu aby dopadol rovnako ako jeho kamarát Čarnogurský, ktorý tiež liezol mase do zadnice a dostalo sa mu zaslúženej odmeny.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára