pondelok 2. marca 2015

Kto sa zloží liberálom z Postoya na novú trafiku ?


Liberálni adorátori dialógu z .Postoy.sk zatúžili po novej trafike. Postoy im asi moc nevynáša. Zachcelo sa im "konzervatívneho" denníku. Ten vraj prinesie na Slovensko hodnoty nevídané. Hlavnú hodnotu (najmä pre tvorcov), ktorú by takýto denník ponúkal si možno ľahko predstaviť už na základe vyjadrenia šéfredaktora Postoya na nimi zorganizovanej ultrakonzervatívnej diskusii (diskutovali zástupcovia SME, denníka N, čiže exSME, .časopisu .týždeň a Postoya a jeden liberálny bloger, ktorý vidí zrejme najväčšiu konzervatívnosť v tom, že denník nebude naviazaný na prepytujem "cirkev"):  "Založili sme účet, kde môžu ľudia posielať peniaze." 

Zrejme teda najviac záleží na tom či sa nájde dosť hlupákov, ktorí budú ochotní tento projekt financovať (zrejme po vzore zbierky na odmeny pre hráčov pražskej hokejovej Slávie za ich slabé výkony), lebo "hodnoty" ako prinesie "konzervatívny" denník podporovaný takými konzervatívnymi silami ako je SME, exSME, či .týždeň, tak také tu rozhodne ešte neboli. Diletantskí milovníci zlatého teľaťa liberálnej demokracie z Postoya a neúnavní podporovatelia rozkladu tradičného cirkevného učenia zo Sveta kresťanstva sú pochopiteľne pre liberálne kruhy vysnívanou "konzervatívnou" alternatívou. 

K žalostnému stavu kresťanstva, o konzervativizme ani nehovoriac, u nás prispieva, že najmä prostredníctvom tzv. mienkotvorných médií (v ktorých sú kovaní nedovzdelaní dekadentní modernisti okolo Gazdu a spol. nie náhodou varení a pečení) sú tieto demoliberálne paródie na kultúrno-ideovú opozíciu považované za predstaviteľov reálneho vyjadrenia vyššie  uvedených ideových prúdov. 

V meradle pôvodnej západnej kultúry však tieto karnevalové zjavy nielenže neobstoja, ale sú len dialektickým ohnivkom v súkolí protikresťanskej revolúcie, aby sa jej kolieska lepšie otáčali. 

Leon Bloy očakával kozákov a Svätého Ducha, ale bandu dekadentných pisálkov, ktorí budú ako púťová atrakcia natŕčať ruku z liberálmi postavenej klietky bláznov za rytmov verklikovania demoliberálnej žurnalistickej junty, to zrejme nečakal.  

Apropo, je chrapúnstvom typickým pre truhlíkov z Postoya napádať iné weby cez zvrhlíkov zo SME, ktorým nie je žiadna prasačina cudzia. Toto sú garanti a praví spojenci týchto "konzervatívcov". A tak bude vyzerať aj ich denník.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára